Raw produkty pre psov a mačky

Držky s kuracím srdiečkom a lososom

Výrobca:Natures Menu Ltd., Veľká Británia
Kód produktu:NMNBAN
Záručná doba:04/2020
Hodnotenie: ( zatiaľ nikto nehodnotil )

Banquet Dinner Nuggets – kompletné surové mrazené krmivo pre psov. Kompletné a nutrične vyvážené surové mrazené krmivo pripravené z chutných držiek,kuracích sŕdc, kuracej pečene, lososa a lahodnej zmesi zdravej zeleniny. Veľkosť balenia 1kg. 

Zloženie: držky 25%, kuracie srdcia 15%, losos 10%, kuracia pečeň 5%, sladké zemiaky 13,5%, hrášok 10%, mrkva 10%, kvaka 10%, minerály, extrakt z juky, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadierok. Obsahuje surové mleté kosti. Bez umelých farbív, príchutí a konzervačných látok. Vyrobené výlučne z mäsa potravinárskej kvality. Neobsahuje mäsokostné múčky ani mäsové deriváty. Neobsahuje obilniny.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: Vitamín A 1, 500iu, vitamín D 150iu, Vitamín E 21 mg. Stopové prvky: Zinok (oxid zinočnatý) 39mg; Železo (síran železnatý monohydrát) 30mg; Meď (pentahydrát síranu meďnatého) 11mg; Jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,65mg; organický selén získaný z inaktivovaných selenizovaných kvasníc 13,2 mg.

Analytické zložky: proteín 11%; obsah tuku 6%; hrubý popol 1,5%; hrubá vláknina 1%; vlhkosť 72%, 119kcal/100g.

Návod na kŕmenie: Surové kompletné nugetky pripravené na priame podávanie, jednoducho stačí odpočítať podľa dodporúčaného dávkovania, nechať roztopiť a môžeme podávať. Odporúčané dávkovanie: Pozri tabuľku FEEDING GUIDE na zadnej strane obalu.Uvedené údaje sú orientačné, denná dávka sa môže líšíť v závislosti na chuti do jedla, úrovni aktivity,veku a životného prostredia. Čerstvá pitná voda by mala byť vždy dostupná. Čistá hmotnosť: uvedená na obale. Uchovávajte v mrazničke, pri teplotách minimálne -18o C. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Číslo šarže a minimálna
trvanlivosť:
uvedená na zadnej strane obalu-pozri BEST BEFORE (deň mesiac rok)

Výrobca: Natures Menu Ltd., Veľká Británia

Distribútor pre SR: RAW4DOGS spol.s r.o., Dvorkinova 12, 040 22, Košice, Registračné číslo: SK400768, www.naturesmenu.sk